MUG-TG 001 Tarnowskie Góry Kubek 5 obr. (Color)

MUG-TG 001 Tarnowskie Góry Kubek 5 obrazków. (Color)

MUG-TG 001 Tarnowskie Góry Kubek 5 obr. (Color) Kubek z nadrukiem "full color" zawiera 5 obrazków na obwodzie - kubek można myć w zmywarkach

Uwagi końcowe

Uwaga: kolory jak tez wygląd towaru może nieznacznie różnić się w rzeczywistości - powodem może być różnica ustawień kalibracji monitora lub innych urządzeń mobilnych z których Państwo korzystacie (!) W przypadku zauwazonych błędów literowo cyfrowych w symbolach towaru lub w opisach dalszych na podstronach "Sklep Cykloturysty" lub pod zdjęciem artykułu prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas (!)

FAQ / Najczęstsze pytania

Na jakich rodzajach materiału drukujecie magnesy

- Nadruk bezpośredni UV stosujemy na drewnie, HDF, MDF, ceramika, plexi, oraz na gumie lub folii magnetycznej.

Czy przy stałych zamówieniach mogę liczyć na rabat lub promocje?

- Stali klienci przy regularnych zamówieniach określonych ilości np przy kilku rodzajach po 50-100 szt danego wzoru otrzymują u nas rabat lub tzw gratisy - nie dotyczy to promocji lub wyprzedaży "outlet" lub końcówek serii - te mają okazjonalne ceny i same w sobie stanowią atrakcje cenowe bez rabatu (!)

Czy, aby uzyskać ceny hurtowe, mogę dokonać tzw zakupu "mieszanego" zamawiając różne wzory, ale całość będzie np 200 magnesów?

- Tak, można mieszać rodzaje towaru, ale dobierając wzory np po 20-25 szt danego wzoru (!) Takie potrzeby zgłaszają nam małe punkty handlowe, kóre chcą mieć większy wybór wzorów do sprzedaży detalicznej (!)

Czy mogę zastrzec "wyłączność dostaw" do mojego sklepu jakiegoś wzoru, który chcę tylko w swoich sklepach sprzedawać?

- Tak, w przypadku "wyłączności lub "wzoru zastrzeżonego" na rzecz jednego kontrahenta po zawarciu umowy na stały odbiór określonych w umowie wzorów i ilości - stosujemy prawo wyłączności na sprzedaż w Państwa punktach sprzedaży detalicznej (!) Zatem "zastrzeżony na wyłącznośc" wzór nie pojawi się u Państwa "konkurencji" - Opłata za wyłączność regulowana jest osobno lub wliczona w koszt towaru objętego zastrzeżeniem (!)

Czy zamawiając u Państwa kubki muszę stosować zasadę min. 50 szt. ? Czy zwiększając zamówienie mogę negocjować cenę hurtową, gdy oprócz kubków czy magnesów zamawiam inny towar?

- Kubki można zamawiać w zestawach 36 szt. / 72 szt. / 144 szt. Za każdym razem pamiętając, że opakowanie "bezpieczne" do transportu zawiera 36 kubków (!) Oczywiście przy ilościach stosujemy "progi cenowe", a więc 288 szt będzie w zakupie tańsze niż 36 szt w przeliczeniu na sztukę (!) Negocjacje mogą nastąpić w przypadku dużego zakupu hurtowego, gdzie oprócz wspomnianych kubków pojawi się też w zamówieniu inny towar, a łączna kwota "dużego" zakupu będzie mogła być przedmiotem ew. negocjajci ceny za całość towaru. Zatem wszystko zalezy od kwoty końcowej za całość zamówionego towaru (!)

Czy Państwa kubki zawierają trwały nadruk?

- Nasze kubki (wyższej klasy) mają trwały nadruk techniką termosublimacji. Mycie - Kubki przeznaczone są do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową dobrze znoszą mycie w zmywarkach i po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazówi, jednak po długim okresie intensywnego używania mogą być widoczne skutki normalnego używania, tak jak każdej innej rzeczy (!)

Czy Państwa drewniane wyroby np półki, pudełka lub wieszaki są produkowane maszynowo czy ręcznie i jak są końcowo zdobione?

- Półki i wieszaki oraz pudełka są wykonywane ręcznie tzw "handmade", a ich końcowe zdobienie np malowanie jest ręczne. Niektóre elementy w zależności od grubości i twardości oraz rozmiaru materiału są wycinane lub grawerowane laserem lub frezowane (!) Zawieszki lub trofea drewniane dekoracyjne są wycinane i grawerowane laserem, zdobienia z nadrukiem UV, a także ręcznym. W zawieszkach i trofeach oprócz nadruku UV stosujemy także zdobienie metodą decoupage i foto transferu.

Czy realizują Państwo przedmioty na zamówienie z tzw personalizacją?

- Tak, personalizujemy pod wytyczne klienta przedmioty np opatrując je imieniem, datą rocznicy czy wydarzenia sportowo - turystycznego. Realizujemy nawet pojedyncze personalizacje przedmiotów - ceny są zależne od ilości przedmiotów i pracochłonności oraz czasu potrzebnego na ich wykonanie.

Czy mogę dostarczyć Państwu własny projekt i zlecić wykonanie nadruku na określonym materiale?

- Tak, realizujemy takie zamówienia - także na podstawie projektów wykonanych przez klienta.

W jakiej formie czy formacie mam dostarczyć Państwu mój projekt?

- Preferujemy projekty zapisane w formacie PDF, Corel format zapisu CDR (z zamianą fontów lub całości wzoru na krzywe) oraz ostatecznie w JPEG Przygotowanie i sprawdzenie projektu do druku - 30-50 zł lub 60 zł / h (!) Jeśli projekt jest profesjonalnie bez zastrzeżeń wykonany - nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie do produkcji (!)

Czy mogę zlecic Państwu zaprojektowanie logo lub grafiki do nadruku np na kubek lub na magnes czy inny przedmiot?

- Tak, przyjmujemy takie zlecenia jednak w ścisłym kontakcie z klientem, aby w miarę szybko uzgodnić "co potrzebuje klient", tak aby czas poświęcony na uzgadniane nie pochłonął więcej czasu i kosztów niż to jest warte. W praktyce realizujemy 2-3 projekty, z których klient wybiera jeden "ostateczny" i akceptuje wzór własnym podpisem. Po akceptacji projektu - wzoru, ustalamy ilość i wykonujemy zlecenie. Praca grafika to średnio 60-150 zł / h

W jakiej formie czy formacie mam dostarczyć Państwu mój projekt?

- Preferujemy projekty zapisane w formacie PDF, Corel zapisany do wersji 9 - format zapisu CDR z zamianą na krzywe Photoshop - format zapisu PSD lub EPS oraz ostatecznie w JPEG-u Przygotowanie i sprawdzenie projektu do druku - 30-50 zł lub 60 zł / h (!) Jeśli projekt jest profesjonalnie bez zastrzeżeń wykonany - nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie do produkcji (!)

Zamów Reklamę (!)

Zapowiedzi Wydawnicze: